Tomaž, hvala.
Bilo je zelo intenzivno. Večino občutkov niti ne znam opisati.
Začutila sem prisotnost in najprej kako mi telo lepi k Zemlji. Sledilo je kot bi vlekli z mene gosto težko gmoto. Trajalo nekaj časa. Potem se je premikalo po telesu. Včasih sem čutila težo, valovanje energije po telesu, trzanje v mišicah in skoraj bolečino.
Na koncu sem bila neznansko utrujena in zaspana. Mišice v rokah in nogah so bile kot po hudi vadbi. A hkrati sem čutila lahkotnost znotraj telesa. (Glede na težo, ki so jo zvlekli iz telesa in mojo utrujenost, so najbrž tudi kirurgi potrebovali počitek ;-) )
Zjutraj je utrujenost minila in sem pomirjena.
Namaste
Danuša Bizjak
Pogovor po Facebooku:
| Torek, 5.5 D:Zdaj sem ok. Bolj mirna, lahkotna. Hvala, hvala. T: super D: To, kar sem opazila, da bolje teče komunikacija. Ni se mi veliko dogajalo, ker sem bila na sestanku cel dan. Ti še poročam, ok. |
Petek, 8.6. D: Tesnobe, ki je bila prej ves čas z mano, ni več. Včasih seustavim, da zadiham razliko. |
