Pozdravljen Tomaž!
Hvala za včerajšnje zdravljenje. Danes se je čiščenje ponovilo. Enako močno, le kepa je mehkejša in za spoznanje manjša, tudi zakrčenost v predelu ramen je manjša. Lažje diham in govorim. Enako se je ponovila slabost v želodcu, ki se preneha ko preneha "pretok energije ali zdravljenje", saj ne vem kako naj to opišem.
Včeraj sem bila tako utrujena, da sem se poslovila le od tebe in ne od soudeleženk, zato se zahvaljujem in opravičujem tudi njim. Vse so mi pomagale, zelo intenzivno. To se mi je prikazalo včeraj ko sem se že peljala domov. Tudi to se mi prikazalo, kako je katera moje težave kanalizirala. Ker ne vem imen, le opišem jih lahko, ne bom pisala. Še celo to se mi je prikazalo, kako daleč so na svoji poti do jasnovidenja in kako kanalizirajo energijo.
Zanimivo, ne vem zakaj se mi je to prikazovalo. Tako živo. Še pridem ko bom lahko, mogoče bo to prav kmalu. Mogoče ko najdem novo službo in mi bo to omogočeno. kdo ve,
Še dodatek po enem tednu:
Na področju zdravja, sladkor mi je padel pod 7, prebava odlična prej ni bila. Apetit, ni več potrebe po prenajedanju, še več telo ne sprejme več hrane. Ne morem jo pojesti več, niti me kaj ne pritegne, da bi.
Na področju odnosov, sem mirnejša, in takoj zaznam , da moram razčistiti zadevo. Se ne kopičijo. Zato to razčistim na miren način. Doma, so zaznali spremembo na meni, so bolj spoštljivi in mi že dajo več časa, ki ga porabim zase.
Imam več energije in volje. Za vse, kot sem je imela včasih.
Marjetka Prospeh, Gorenjska
