;

Dobrodošli na Tomaževi strani

Namen te strani je opis Tomaževega dela.

Na njej najdete vse kar je povezano z njegovim delom, gibanjem, seminarji, delavnicami. zdravljenjem, spreminjanjem resničnosti...

Izveleček iz splošnih pogojev

S prijavo na e-novice potrjujem prijavo na splošne novice in na regionalne novice in dogodke, ki jih izberem v padajočem meniju. Prijavo lahko kadarkoli spremenim.

Prijavite se

Novice - prijavite se!

Naročam se na e-novice, ki se dotikajo dogodkov v naši regiji in na splošne novice
Izberite regijo, kjer živite:
Potrjujem prijavo in se strinjam s pogoji

Življenjska energija in energetsko zdravljenje

»Energetsko zdravljenje je podpiranje sočloveka z življenjsko energijo, z življenjem v smeri, ki jo je jasno izrazil v obliki interesa. Če je to fizično zdravje je to pač fizično zdravje, če je to želja, da hoče postati in se počutiti sprejet je to delo na sprejemanju, če je to dajanje…«

Energija je kal življenja, je vse kar nas obdaja in je vse iz česar in kaj smo. Je inteligentna energija, ki se izraža na različnih nivojih v različnih oblikah in je življenje. Vse je eno in isto, spremeni se le način in perspektiva izraženega, vse ima dostop do vsega in lahko vpliva na vse. Vsako živo bitje je življenje, vsako živo bitje je energija, življenjska energija, tista, ki prežema naše telo in nas napaja in se skozi nas izraža kot življenje.

Vsakdo lahko vpliva na način, kako se bo izrazila, kako se bo življenje izrazilo – to je naša svobodna volja. Nekateri hočejo biti gasilci in ga življenjska energija v tem podpira ter se izrazi v fizičnem svetu kot priložnost, da se izrazi potencial »biti gasilec«, drugi spet pek… Nekateri pa se hočejo ukvarjati z za navadne oči nevidnimi sferami življenja, ki jih v tem trenutku še niti sodobna oprema ne more zaznati in ga življenje v tem podpira v izraženem interesu in se temu primerno izrazi.

Vendar pa mora posameznik, ki izrazi interes glede nečesa slediti notranjim vzgibom, svoji intuiciji, tistemu tihemu glasu v sebi, ko pravi, da je potrebno storiti to in to . Če ne, ni čisto nič narobe, seveda pa se stvari ne gibljejo tja, kamor je želel in s tempom kot je želel.

Če nekdo na primer izrazi interes, da želi biti gasilec in ga je strah staršev, ki so mu to prepovedali, in se »čisto slučajno« znajde pri nekem požaru, kjer se je pojavila priložnost, da bi se izrazil in rešil tistega malega dečka v prvem apartmaju levo in tega kljub občutku, ki mu pravi, da bi bilo dobro da se poda v reševalno akcijo, ne stori, se pač ni izrazil.

Če in ko pride do tega je potrebno, ne glede na izid, vso navezanost na dogodek izpustiti in se čustveno ali kakorkoli drugače »odlepiti« od njega, kajti če se ne, se življenjska energija, ki ji nismo dovolili, da se izrazi v smeri kot smo izrazili interes, zagozdi in zgosti ter se uskladišči v telo, v njegove celice, kar pozneje lahko povzroči takšne in drugačne težave. Naši interesi so lahko tudi podzavestni, a o tem drugič.

Priložnost pa vsekakor ni izgubljena, potrebno je le slediti svojemu srcu in svojemu notranjemu glasu ter se drugič poizkusiti izraziti, ko vas preveva občutek, da se naj izrazimo. Na ta način boste naredili veliko dobrega za sebe in v primeru gasilca boste morda le nekoč postali gasilec, hkrati pa boste še sprostili druge energetske zgostitve in zakrčenosti v življenjski energiji, ki vas zadržujejo v vaši realnosti človeka na katerega življenje vplivajo starši in si boste odprli vrata v svoje življenje.

Ljudje, ki so izrazili interes, da želijo biti energetski zdravilci in tudi sledili svojemu notranjemu glasu v to smer, pa se ukvarjajo z energetskim zdravilstvom. V telesih ljudi, ki so izrazili interes pomagajo pospešiti in raztopiti tiste zastale in zgoščene življenjske energije, ki jih ovirajo na poti, da bi lahko dosegli zastavljene dolgo in kratkoročne cilje.

Z neko vrsto energetskega zdravljenja se ukvarja dandanes vse več ljudi, saj se naučiti tega niti ni težko. Vendar pa ga mnogi od njih koristijo le za svojo lastno dobrobit. Delo na sebi preko energetskega zdravljenja je čudovita pot, ki posameznikom, ki se z njim ukvarjajo, odpira mnoge nove dimenzije, če le prisluhnejo tistemu, kar se želi izraziti v določenem trenutku in sebe sprejmejo takšne kakršni so.

Ⓒ 2016 * Tomaž Flegar Ponedeljek-Petek 9h-17h Grič 32 1000 Ljubljana-Brdo * GSM: 041 890 078 * tomaz.flegar@gmail.comtomaz.flegar@gmail.com
Onewer